Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
Згідно цільової Програми забезпечення належними приміщеннями судів Закарпатської області розробленої та затвердженої ДСА України, реалізовується проект будівництва адміністративної будівлі Хустського районного суду за адресою м.Хуст вул.Пушкіна, б/н, що знаходяться у підпорядкуванні ТУ ДСА України в Закарпатській області розроблений проект реконструкції з добудовою будівлі, що знаходиться за адресою м.Іршава, вул.Шевченка, 23 Закарпатської області для розміщення в ній Іршавського районного суду.
Хустський районний суд розміщено в будівлі м.Хуст по вул.І.Франка, 18 з листопада 1959 року. Орієнтовно будівлю збудовано в 1934 році для державних потреб.
Загальна площа будівлі 671,6 м/кв
Форма власності – державна;
На одного суддю припадає – 83,95 м/кв
Будівля має один зал судових засідань, вісім кабінет суддів, загальна канцелярія, чотири кабінети помічників суддів, Архів завершених справ, серверна, вбиральня, кімната конвою, дві камери для підсудних та хол-коридор для відвідувачів.
Проект «Будівництво адміністративної будівлі Хустського районного суду по вул. Пушкіна б/н у м. Хуст» розроблений відповідно до містобудівних умов і обмежень № 012 від 28.03.2018р. виданих відділом містобудування та архітектури Хустської міської ради.
Під будівництво відведена земельна ділянка загальною площею 1932 м.кв., що знаходиться в центральній частині міста по вул. Пушкіна і є складовою частиною історичного ареалу м. Хуст, та в охоронній зоні пам’ятки місцевого значення «Чеське містечко»
Проектом передбачено зведення сучасної чотирьох поверхової будівлі Хустського районного суду з внутрішнім двориком, відкритою та закритою громадськими зонами.
Проект має такі основні показники:
Земельна ділянка під будівництво умовно поділена на зону забудови, відкриту громадську зону, (площадка перед входом та частина внутрішнього дворику), службову зону з обмеженим доступом (стоянка службових машин та заїзд машин із підсудними), публічна зона (відвідувачів) виконується із світлопрозорих матеріалів(засклення) та складається із вестибюльної групи холів-коридорів та частини внутрішнього дворику, який використовується для відпочинку працівників та місць очікування відвідувачів суду.
Стоянки для автомобілів відвідувачів запроектовані зі сторони вул. Пушкіна. Передбачено вісім стоянок в тому числі дві для авто людей з інвалідністю. У внутрішньому дворі розміщені чотири стоянки для службових машин. Проектом передбачено місце парковки для велосипедів.
Запроектовано влаштування газонів, висадка дерев, кущів, передбачено переносні та стаціонарні архітектурні форми-лавочки, освітлення, урни для сміття. По периметру території запроектована прозора огорожа висотою 2м.
Будівля утворена чотирма поверхами складної конфігурації. Функціонально її розділено на дві частини. Перші два поверхи займають приміщення вільного доступу. Тут зосереджені зали судових засідань а також допоміжні приміщення. Верхні два поверхи мають обмежений доступ – це кабінети суддів та працівників суду, серверна. На покрівлі вмонтована дахова котельня.
Запроектована вентиляція – припливно-витяжна з природним та механічним спонуканням.
На першому поверсі будинку в зоні вільного доступу розташовані вестибюль з тамбуром, приміщення охорони, приміщення канцелярії, прийому документів. Вхідна вестибюльна група розташована поблизу основних сходів і ліфтового холу, проектом передбачено два ліфта, один з яких – для ММГН. На території додатково запроектовані приміщення обмеженого доступу, гараж(бокс) конвойної машини, камери для підсудних, приміщення для конвою.
На перших двох поверхах розміщено сім залів судових засідань з розгляду цивільних справ та 4 зали для розгляду кримінальних справ. При кожному залі судових засідань передбачені нарадчі кімнати із санвузлом, кімнати для свідків, кімнати присяжних, кімната для адвокатів та кімната для прокурорів. У холі першого поверху передбачено куток для матері та дитини.
Зовнішні стіни утеплені, оздоблені навісними фасадними системами з клінкерною плиткою. Опорядження будівлі виконується екологічними сучасними матеріалами.
Конструктивна схема – каркасна. Остовом будівлі виступають монолітні залізобетонні колони, безбалкові перекриття. Заповнення каркасу та перегородки – цегляні.
Сейсмічність ділянки будівництва – 7 балів.
Опалення та нагрів системи вентиляції передбачено від запроектованої котельні. Проектом передбачено опалення з насосною циркуляцією. Система підлогового опалення передбачена з автоматичним регулюванням, з функціональними розподільно-регулюючими вузлами. Для створення нормальних санітарно-гігієнічних умов проектом передбачається припливна та витяжна система вентиляції. Для приміщень залів судових засідань, кабінетів, вестибюлів запроектовано систему кондиціонування за допомогою фанкойлів марки « GALLETTI». Система холодопостачання запроектована двотрубна з насосною циркуляцією. В приміщенні серверної передбачено систему прецизійних кондиціонерів марки «Lennox» - 2шт. для почергової роботи.
Відповідно до Закону України «Про енергозбереження» проектом передбачено заходи з енергозбереження.